Program komputerowy do katalogowania kolekcji

Moje Kolekcje to pierwszy na rynku program komputerowy dla każdego kolekcjonera i hobbysty. Zastosowane rozwiązania pozwalają na tworzenie praktycznie każdego zbioru kolekcji np. monet, książek, orderów, znaczków, pocztówek, banknotów, płyt muzycznych, ale także ewidencję: wydatków, przepisów kulinarnych, licencji, kontaktów, monografii, życiorysów, zabytków, wydarzeń itp.

Program zawiera także szeroki zestaw gotowych definicji zbiorów m.in. dla: falerystów, numizmatyków, bibliofilów, filatelistów, deltiologów.

Program Moje kolekcje przeznaczony jest do tworzenia i zarządzania wszelkiego rodzajami kolekcjami. Zbiory kolekcjonerskie tworzone są przez samych Użytkowników oprogramowania, przy wykorzystaniu wbudowanego Edytora zbiorów. Edytor ten pozwala na dodawanie zbiorów według specyfikacji opracowanej przez samego Użytkownika. Tym samym nie będzie już problemu z dodaniem lub modyfikacją określonego pola w bazie danych. Wystarczy uruchomić Edytor i wprowadzić lub zmodyfikować atrybut opisujący zbiór kolekcji.

Co więcej. Edytor zbiorów pozwala nie tylko na dodawanie i modyfikację atrybutów opisujących zbiór kolekcji, ale umożliwia tworzenie całkiem nowych zbiorów kolekcji.

(Opis za: https://www.kuplicencje.pl/pl/p/Moje-Kolekcje/138)

SPRZEDAWCA:

Sklep internetowy PL-SOFT 

al. Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk

E-MAIL: plsoft@pl-soft.pl

tel. +48.585548757, kom. 533-646-288

Więcej o programie i możliwości zakupu znajdziesz TUTAJ